Tiedosto:Laffly logo.jpg

Kohteesta AutoWiki
Versio hetkellä 19. syyskuuta 2017 kello 18.53 – tehnyt Fuller (keskustelu | muokkaukset) ({{Logo|Laffly}} * Kuvaus: Laffly-tunnus, myöhäisempi * Kuvalähde: https://fr.wikipedia.org/wiki/Fichier:Laffly_logo.jpg Luokka:Laffly-kuvat)
(ero) ← Vanhempi versio | Nykyinen versio (ero) | Uudempi versio → (ero)
Siirry navigaatioon Siirry hakuun
Laffly_logo.jpg(171 × 28 kuvapistettä, 1 KiB, MIME-tyyppi: image/jpeg)
Copyrighted

Tämä on tekijänoikeudella suojattu yrityksen, yhteisön, tuotteen tai tapahtuman logo. Logoa käytetään Autowikissä Suomen tekijänoikeuslain sitaattioikeuden ja Yhdysvaltain tekijänoikeuslain fair use -oikeuden nojalla artikkelissa Laffly. Logon käyttö ei merkitse suhdetta Autowikin ja logon omistavan yrityksen tai yhteisön välillä. Logo ja sen mahdollisesti esittämä tavaramerkki ovat omistajansa omaisuutta.

false

Tiedoston historia

Päiväystä napsauttamalla näet, millainen tiedosto oli kyseisellä hetkellä.

PäiväysPienoiskuvaKokoKäyttäjäKommentti
nykyinen19. syyskuuta 2017 kello 18.53Pienoiskuva 19. syyskuuta 2017 kello 18.53 tallennetusta versiosta171 × 28 (1 KiB)Fuller (keskustelu | muokkaukset){{Logo|Laffly}} * Kuvaus: Laffly-tunnus, myöhäisempi * Kuvalähde: https://fr.wikipedia.org/wiki/Fichier:Laffly_logo.jpg Luokka:Laffly-kuvat
  • Et voi tallentaa uutta tiedostoa tämän tilalle.

Seuraava sivu käyttää tätä tiedostoa: